V čem se na mě můžete spolehnout?

Sociální sítě

Nenechám vás tápat na sociálních sítích. Postarám se o kompletní správu vašeho Facebooku. Navrhnu pro vás komunikační strategii, která bude nejlépe komunikovat váš produkt nebo službu, vytvořím kreativní příspěvky a zaštítím také komunikaci s vašimi fanoušky. Poradím vám s investicí do placených kampaní a nastavím je tak, aby se zobrazily těm správným lidem. Pomůžu vám také s výkonnostním marketingem a nastavením remarketingu. Každý měsíc budete mít díky pravidelným reportům přehled, jak si na Facebooku vedete.

Tvorba textů

Vytvořit poutavý text na web či blog, popis produktu, PR článek nebo příběh firmy chce svůj čas, zkušenosti a praxi. Přenechejte veškeré starosti s psaním textů mně a věnujte svůj čas raději rodině, podnikání nebo koníčkům. Pomůžu vám do vašeho sdělení vložit emoce a srdce, aby lidé váš produkt nebo službu měli rádi.

SEO texty/SEO články

Chcete, aby byly vaše texty přívětivé také pro vyhledavače? O copywritingu přemýšlím v širších souvislostech. Rafinovaně propojím SEO, filozofii vaší firmy i komunikační styl šitý na míru vaší cílové skupině.

Co nedělám?

Chci posouvat podnikání svých klientů dál a výš. Je však proti mému přesvědčení pomáhat firmám či jednotlivcům, jejichž podnikání není v souladu s hodnotami, které vyznávám. Předem děkuji za pochopení všem, kteří působí v těchto oblastech:

  • hazard
  • nebankovní půjčky
  • erotické služby
  • podnikání poškozující zdraví
  • podnikání na hraně zákona